| Andru_Alex_2003 a întrebat:

Salut! Cat costa o fisa pentru medicina muncii? Trebuie sa merg si la medicul de familie pentru vreo adeverinta sau ceva de genul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Depinde de clinica. Cauta pe net cabinetul din orasul tau.

| Wr3nch a răspuns:

Cabinete. Si suna si intreba. Eu am prins la 45 de lei.

| mi25 a răspuns:

Vezi ce scrie pe fisa. Daca nu ai medic de familie ce faci?