| anonim_4396 a întrebat:

Cand au loc alegerile europarlamentare?

5 răspunsuri:
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Stie... La felul in care se legifereaza in tara asta, nu ar fi de mirare sa se mai schimbe pe parcurs. Initial s-a vorbit de 7 iunie. Ulterior au vorbit despre doua zile lucratoare. Asa ca...

daniela
| daniela a răspuns:

7 iunie 2009

| borsec a răspuns:

Am fost saptamana trecuta la Primaria sector 6 si pe usa scria 5-6 iunie alegeri europarlamentare

| Zoombe3 a răspuns:

7 iunie - europarlamentare

Decembrie - prezidentiale, nu se stie sigur dar va fi in jurul datei de 15.

| dani9354 a răspuns:

La toamna nu stiu exac luna dar cred ca prin septembrie-octombrie