| Țoglă a întrebat:

Cu cine ați votat azi la alegerile europarlamentare?

21 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am votat candidatii USR-PLUS.

| AvalohAlyn a răspuns:

Am votat cu PNL.
Oricine în afara de PSD e binevenit pentru mine.

| mgtow a răspuns:

Cu Ion antonescu, astept sa isi reagrupeze cenusa si sa il dea la o parte pe claus. Ala ar fi instaurat ordine & disciplina in tara.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa iti zicem dupa ora 21

| gabicoo a răspuns:

Cu cei mai buni!
laughing

| Plato a răspuns:

USR+plus

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Cu Diavolul cu ala am votat firar mama ei de viata.

| minrest a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Pai te faci frate si cu Dracu, pana treci puntea, oricum o sa vezi ca nici diavolul nu o sa faca ce te deranjeaza pe tine.

| RobertMoon a răspuns:

PNL

| StrongHeart a răspuns:

Initial nu am vrut sa votez dar m-a convins cineva sa o fac.
M-am gandit ca meciul va fi strans intre psd si usr si daca votez una din celelalte variante, poate nu va face mare diferenta.
Am votat usr.

| Țoglă explică:

Ca să nu mai fie atâta lume timidă, spun și eu cine am votat.
Cu PMP.

| minrest a răspuns (pentru Țoglă):

PMP, da, o sa treaca pragul, apara justitia, sunt votabili; probabil ai raspuns si la referendum, bravo tie. Merg sa votez USR.

| Thecurious a răspuns:

Cu Partidul Social Democrat.

| xSequel a răspuns:

Usr.
Daca am pus stampila in stanga partidului credeti ca mi se anuleaza votul?

| minrest a răspuns (pentru xSequel):

Cred ca ti se considera valabil, pentru ca intentia ta e clara, si e greseala lor ca au facut caseta mica si locul gol mare. Doar nu o sa anuleze atatea voturi, ca bate la ochi; procentul de anulate trebuie sa fie foarte mic.

| xSequel a răspuns (pentru minrest):

Am pus-o sub numele partidului, in dreptunghi/incadratura. Probabil ca imi fac eu prea multe griji.

| Țoglă explică (pentru xSequel):

Dacă se află în chenar, totul este bine.

Și dă băieți și fete, am votat pe toate cele 3 buletine de vot.

Cine vrea să voteze cu PSD, neapărat să voteze și cu ALDE împreună, că altfel nu se pune.

| minrest a răspuns (pentru xSequel):

Am citit instructiunile, e foarte valabila in dreptunghi, e buna si langa.

| Plato a răspuns (pentru xSequel):

Daca ai pus inauntrul chenarului, indiferent unde, nu ti-a fost anulat.
Dar oricum, victorie!

| Nairda777 a răspuns:

Cu USR