| jackball a întrebat:

Cand se va incheia greva?

Răspuns Câştigător
| VladRO a răspuns:

Astazi

9 răspunsuri:
| faranume a răspuns:

Maine totul va revei la normalwinking

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Diseara.De maine iar la treabawinking

| ΔH a răspuns:

Greva e doar azi.
Maine se face scoala.

| RuSuLeTzZz a răspuns:

Astazi din pacate straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Can va mai fii urmatoarea greva si miercuri 7 10 2009 cf mergem la scooala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ele vor continua atâta timp cât greviștii nu vor putea obține drepturile lor salariale.
Pa, pa.

| sasha a răspuns:

Ieriwinking

| abril a răspuns:

Astazistraight face

| contygos a răspuns:

Care greva frate asta-i greva? astea-s sindicate? astea sunt niste organizatii la misto sa nu zicem ca n-avem.imi pare rau ca traiesc in tara asta.atat de idioti sunt ca nici macar un sindicat nu sunt in stare sa faca.se vede limpede ca e manevra.