| andreea4ever a întrebat:

Greva generala este doar pe 31 mai sau tine mai mult. Daca da, profesorii ne vor incheia media pentru a nu ramane cu mediile neincheiate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesorii vor intra in greva generala incepand cu 31 mai. Stirea este foarte clara! Incepand cu 31 mai, insa nu cred ca e cazul sa iti faci probleme in ceea ce priveste situatia scolara, ma indoiesc ca vor ramane mediile neincheiate. Nu elevii sunt cei care trebuie sa suporte nemultumirile dascalilor lor!

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Ei spun ca vor sa inghete anul scolar si la mine la scoala ne tot zic ca nu ne vor incheia mediile! Dar lucrurile nu vor ramanea asa! Greva va tine 2-3 zile (cred) dar pana ala urma toti ne vom bucura de vacanta linistiti si 3 luni de zile nu le voi mai vedea fetele ale ''zambitoare''

| Insurgent a răspuns:

Pai...de luni in colo se zice ca este greva...nu stiu ce se v'a intampla cu mediile deoarece s-ar putea sa se inghete anul scolarstraight face

| d0i0n0 a răspuns:

Nu se stie straight facestraight face dac il ingheata sau NU!