| Anomim2025 a întrebat:

Când se vor opri protestele anti-Trump? De ce nu pot accepta înfrângerea cei care protestează?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se vor oprii niciodata, pentru ca 45% au fost impotriva lui, votand cu opozitia si aia vor contunua sa nu-l placa pe Trump

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Sunt platiti de Soros si oligarhia care a condus pana acum SUA. O sa se termine, dupa aia vor incerca sa-l impuste pe Trump, ca pe Kenedy.

Răspuns utilizator avertizat
| August99 a răspuns:

Pentru ca spre deosebire de noi romanii ei fac ceva cand nu le convine un lucru

| Stelian_Stefan_Nicola_1988 a răspuns:

La un punct se vor opri. Problema e ca si cei care l-au votat protestează, deci...