| bestialu96 a întrebat:

Care credeti ca sunt sansele ca protestele violente din 15 ianuarie sa se intample din nou in piata universitatii?

6 răspunsuri:
| fulgerul a răspuns:

Bati campii cu gratie.Ciocul mic si joc de glezne! Vezi capitolul benzi desenate!

| MMihai a răspuns:

Atunci erau și militari în civil și alții în uniformă.
Violențele nu le-au făcut civilii.

| Woodenpints91 a răspuns:

Proteste violente? Mă faci să râd.
Până şi la un meci amical de fotbal între două echipe ale aceleiaşi ţări vezi mai multă violenţă decât a fost în ianuarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vor fi peste 1000 de oameni, îţi dai seama că jandarmeria şi oamenii bine plătiţi vor aranja totul la fel ca în ianuarie.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Sa fim realisti... 1%.

| ilfenomeno18 a răspuns:

2 % pentru ca sa lamurit lumea cei si cu USL astia un fel de satra lu pitigoi dai in unu tipa doilaughing