| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre protestele din tara sunt folositoare sau nu?

Răspuns Câştigător
| NesScaFe a răspuns:

Sa va zic o chestie ati auzit de acei jandarmi nu? parinti tai au lefurile scazute si sunt dati afara dar gandeste-te la aceo jandarmi pentru ca si ei au o familie si nu se prea pot impune daca ar demisiona ce s-ar face ar ramane fara paine? nici ei nu se pot impune crede-ma pentru ca nusi asuma nimeni riscul asta...

3 răspunsuri:
| NesScaFe a răspuns:

Nu prea pentru ca Basescu este protejat de lege! si nu o sa-si dea niciodata demisia

| Pupy12 a răspuns:

Daca ai fi tu sau eu presedinte ar fi cred ca foarte folositoare.Pentru ca mie el putin mi se face milaa de tot ce se intampla cu oameni aceia care sunt inebuniti de foame si de neajunsuri.Dar cum a zis si telovesc97 pe Basescu il doare fix undeva ( scuzami exprimarea big grin) dar asta este adevarul.Sa vedem ce o sa se intample... poate ca o sa sfarseasca si el ca Ceausescu! Cea ce cred de fapt ca se va intampla... oricum nu cred ca va ramana asa cum este acum.

| MarianWLF a răspuns (pentru Pupy12):

Pai anul asta sunt alegerile si basescu nu mai are voie sa candideze dar nu conteza cine va veni la conducere tot nu se va face nimic pentru tara din pacate.