| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

Care e procentul de puscariasi romani in inchisoriile din occident?

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Crezi ca intereseaza pe cineva? Procent din romanii plecatri afara? Procent din puscariasii din occident? Procent din puscariasii din respectivele inchisori? Cred ca esti singurul pe care il intereseaza asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Procent din ce?laughing
Poate numărul să-l găsești.

| Doja a răspuns:

Te intereseaza puscariasi cetateni romani sau etnici romani? Pt ca raspunsurile sunt f diferite in functie de aceasta nuanta