| theyonutzu a întrebat:

Care este numarul maxim de burse pe care le pot primi ca student? Am auzit pe undeva ca nu pot primi mai mult de doua.

Răspuns Câştigător
| d3men7zel a răspuns:

Pot beneficia de burse numai studentii care au efectuat integral activitatile, un student poate beneficia, intr-un an universitar, de o singura categorie de bursa sad funda?:d

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Numai una---pe un semestru, rar pe tot anul!

| theyonutzu explică:

Ma cam enerveaza astia care au luat hotararile astea. Cum isi pot inchipui ca un student se poate descurca dintr-o singura bursa?