| anonim_4396 a întrebat:

Care ma poate ajuta sa gasesc adresa de la departamentul de stat de la presedintele stalete unite al americi barak obama rog din suflet daca se poate vreau sa trimit o scrisoare la barak obama va rog datim un raspuns inapoi sau pe telefon 0741571238

Răspuns Câştigător
| Hombre a răspuns:

Statele Unite
1600 Pennsylvania Avenue
Washington, DC
Aceasta este adresa pe care poti scrie si este pentru public.

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Daca te descurci la fel de bine cu scrisul in engleza ca si in romana, eu zic sa renunti din start; nu vei reusi decat sa te faci de ras.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ti-a expirat suspendarea pentru trolling si ai luat-o de la capat?

| jadir a răspuns:

Sa fi sigur ca ai sa si reusesti!

| iDplm a răspuns:

Ia legatura pentru inceput cu Biroul Ambasadei Americane la Bucuresti [ http://romania.usembassy.gov/ ] sau Ambasada Romana din America [ http://washington.mae.ro/ ]... vorbeste cu ei in limba natala (dupa caz :))) si prin ei poti inainta o scrisoare presedintelui.