| anonim_4396 a întrebat:

Care ma poate ajuta sa gasesc adresa de la departamentul de stat de la presedintele stalete unite al americi barak obama rog din suflet daca se poate vreau sa trimit o scrisoare la barak obama

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://contact-us.state.gov/apropo/answers/list ai datele de contact ale Departamentului de Stat al SUA. Numai bine!

1 răspuns:
| thealchemist a răspuns:

Nu va mai ajunge sa mergeti cu jalba-n protap la primarie sau la Cotroceni? acum vreti sa-l sufocati si pe Obama cu cereri de butelie sau recalcularea pensiei?