| LuizaImperffect a întrebat:

Care stie cum imi creez un blog?; x dau funditahee hee.

3 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog ori site gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite şi multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| Castorul a răspuns:

Intri ori pe www.blogger.com ori pe http://wordpress.com si unde pe acolo ar trebui sa ai "inregistrare"/"register". Dai acolo si o sa iti ceara sa iti alege un username pentru tine, si o adresa pentru blogul tau. Dupa care iti poti alege un sablon(fundal) pentru blog si esti gata sa postezi!
Personal recomand blogger, e mai usor de utilizat;)

| LolaGreen a răspuns:

Dai www.blogger.com si dai pe primul unde scrie create your free blog si dai get started.eu mi-am facut tot pe blogger si e si gratis.bafta