| anonim_4396 a întrebat:

Cat dureaza pana iti elibereaza cazierul?

3 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Eu l-am scos joi. Am completat o cerere cu datele personale, am fost la posta sa iau un timbru fiscal de 1 leu, m-am dus inapoi la inspectoratul de politie Ct. am achitat 10 lei, si apoi am avut cazierul. Sunt 2 ghisee, treaba merge usor. Daca ai timbrul la tine si esti din judet, in 10-20 minute este gata. Succes.winking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Daca platesti taxa de urgenta (in valoare de 10 lei) la finante iti ia cateva minute... Completezi o cerere, ii dai buletinul, chitanta (de la finante) si un timbru fiscal de 1 lei si ti-l da atunci.

| ullyse a răspuns:

Daca esti din oras si platesti taxa de urgenta, 5 minute...