| anonim_4396 a întrebat:

De unde se elibereaza cazierul judiciar?

Răspuns Câştigător
| RetroX a răspuns:

De la politie. :p
Daca platesti taxa de 10 ron il ai in cateva minute.

6 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Hai mai las-o naiba asta este chiar culmea. Nu stii de unde se scoate cazierul. Asta imi da impresia ca ai 2 clase ca trenul. Puteai sa dai un search pe google si sigur iti zicea. Si nu mai pune astfel de tampenii pe site.

| covexrobu a răspuns:

Hai mai las-o naiba asta este chiar culmea. Nu stii de unde se scoate cazierul. Asta imi da impresia ca ai 2 clase ca trenul. Puteai sa dai un search pe google si sigur iti zicea. Si nu mai pune astfel de tampenii pe site.

| sigmanet a răspuns:

De la politia de care apartii. Se plateste o taxa si se elibereaza intr-un interval de timp de cateva ore sau zile.

| silvershark a răspuns:

Din sectiile de politie de pe raza domiciliului/resedintei : http://somara.ro/index.php/actepersonale/cazier

| doinisor a răspuns:

De la politia orasului unde locuiesti.

| hitron a răspuns:

Salut! uite aici un articol complet cu TOT ce ai nevoie ( acte, cererei, fise, etc. ) pentru a-ti elibera cazierul judiciar: http://adprice.ro/cum-sa-iti-scoti-cazierul-judiciar/