| Radio a întrebat:

Cat trebuie sa plătești la biblioteca dacă nu restitui cărțile la termen? Cred ca am întârziat aproximativ o luna... și am împrumutat 3 cărți *val aprox 60 lei*?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-am auzit pana acum ca ar trebui sa platesti pentru intarziere, doar daca nu le restitui deloc stiam ca trebuie sa platesti mai mult decat valoarea lor. Numai bine!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Depinde de bibliotecă şi de bibliotecară. Eu am dat acum ceva ani un leu laughing. Nu e cine ştie ce. Stai liniştită! Baftă!

| Daniela_3373 a răspuns:

Eu am intarziat 1 luna si ceva si nu am platit nimic.Nu cred ca trebuie sa platesti cevathinking