| Anonimuserr a întrebat:

Cati italieni sunt veniti in Romania cu afaceri de orice tip? Eu auzisem de la cienva ca ar fi 200000 de mii de italieni, cei mai mult concentrati in vestul romaniei si centrul... Voi poate stiti mai bine, cei care sunt veniti cu afaceri.

Răspuns Câştigător
| ClaudiuStar a răspuns:

Eu stiam ca sunt 150000 sau 100000!
Funda?

1 răspuns:
| JohnnyBi a răspuns:

200000 000 (200000 de mii, aia inseamna). cam multi ma. cam de 9 ori populatia Romaniei...chiar mai multi decat tiganii. eu zis sa mai trimitem din ei la chinezi happy