| Unicatul a întrebat:

Caut si eu un server de metin2 cu mc. txt care sa te dea lvl mare din prima sa fie svr de duel pvp nu hammermt2 sau lightmt2 alte servere daca ma poate ajuta cineva

Răspuns Câştigător
| xlr8rq1 a răspuns:

Stiu eu un server cool de tot numit escada mt2 si raspunde la cerintele talebig grin
Te rog mult, da-mi funda ca nu am nici macar unahappy
multulesc anticipatbig grin

7 răspunsuri:
| SivanCosmin a răspuns:

Incearca Xpubmt2

| Explicatii a răspuns:

Daca vreti un metin care sa va dea lv 250 incercati TDL gaming dar va da lv 1 si dati merge la npc si dati lv si banii si va da lv 88 dupacea 95 dupacea 105 si dati in continure sa faceti lv 250 va asigur e un metin foarte fain pentru daca mai vreti informati despre mai multe id >( aghebhardt@yahoo.com)

| Unicatul explică:

Escada metin2 nu merge site

| ciprianZin a răspuns:

Uite aici un server smecher raw metin2heroes.weebly.com

| ciprianZin a răspuns:

Uite aici un server smecher raw metin2heroes.weebly.com pentru detalii add stefan_maf2000 e ownbig grin

| DjJohny a răspuns:

Http://www.metin2own.fhg.ro super sv pvp gm de treaba arme noi 2013 si nu au 5000 de armuri vreo 10 maxim