| Belciu a întrebat:

Ce acte se depun la Casa de Asigurari de Sanatate, din care sa rezulte denumirea fimei care depune contributia pentru asigurat si valoarea contributiei?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In prezent nu se mai depun acte separat la fiecare organ, se depune doar declaratia 112, la finante. Pe aceasta declaratie este trecut asiguratul si contributia acestuia si a angajatorului la fondurile speciale, inclusiv pentru sanatate si impozitul pe salariu. Numai bine!

1 răspuns:
| ioanionel a răspuns:

Gasiti detalii pe http://declaratia112.wgz.ro