| katherine09 a întrebat:

Ce acte trebuie sa aiba la punctul de lucru o persoana care detine o intreprindere individuala?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspunsul depinde de faptul ca punctul de lucru este la aceeasi adresa cu sediul firmei ori nu. Daca este la aceeasi adresa trebuie sa aiba actele firmei si toate autorizatiile de care este nevoie ca firma, inclusiv punctul de lucru, sa functioneze legal. Daca este separat de sediu atunci este nevoie doar de eventuale autorizatii pentru functionare a punctului de lucru. Numai bine!

1 răspuns: