| FlorinABC a întrebat:

Ce acte trebuie sa lipesc niste afise in spatiul public?

Răspuns Câştigător
| chokingvictim a răspuns:

Niciun act.iei afise si le lipesti.punct.am faccut asta sa promovez concerte underground

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa faci o cerere in acest sens la primaria localitatii si sa platesti taxa pentru afisaj, daca se aproba afisarea. Numai bine!

| alessia5158 a răspuns:

Fiecare primarie are un regulament privind autorizarea si amplasarea mijloacelor de publicitate pe raza sa ---ca atare, numai aceasta te poate lamuri asupra detaliilor. Numai bine!

| Comoaracasei a răspuns:

Salut,
Banuiesc ca tu ai nevie sa lipesti afise, in zonele special amenajate de Primarie. Dupa cate stiu, acest lucru este reglementat de fiecare Primarie in parte, deci este in functie de unde doresti sa afisezi.
Oricum, eu stiu ca te costa si ceva banuti si cel mai bine este sa mergi la Primaria localitati unde doresti sa afisezi si sa te interesezi exact de ce ai nevoie.
Bafta!