mihaicd
| mihaicd a întrebat:

Ce contracandidati cu potential ar putea avea Traian Basescu la alegerile din 2009?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sorin Oprescu.

4 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Buna intrebare. Totusi daca stau sa ma gandesc cat la subminat pe Tariceanu poate ca ii era frica sa nu-l eclipsese la viitoarele alegeri prezidentiale. Iar dosarul Monei Musca a aparut brusc cand era sa-l depaseasca in sondajele de popularitate pe Basescu. Oricum e destul de abil sa fie reales.

| mariazet45 a răspuns:

Adrian Nastase

| Delia 75 a răspuns:

Eu asi fi fericita sa fie Mugur Isarescu ( dar el este tehnocrat asa ca...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar Traian Basescu il poate bate pe Traian Basescu. Orice contracandidat paleste in campanie cu el pentru ca simte foarte bine populismul. Cred ca doar o gafa l-ar impiedica sa castige.