| Sparkzz a întrebat:

La alegerile parlamentare veti vota pentru Traian Basescu sau pentru alt candidat?:-))

12 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Alegerile parlamentare vor fi peste vreo trei ani, pisica draga. Acum sunt alegeri prezidentiale.

| mariazet45 a răspuns:

La alegerile parlamentare voi vota cu Traian basescu, dar la alegerile PREZIDENTIALE voi vota cu Sorin Oprescu

kratos
| kratos a răspuns:

Nu ma voi prezenta deoarece absolut toti candidatii sunt incompetenti si nu stiu decat sa fure. Eu voi pleca imediat dupa ce voi termina facultatea in strainatate... sper.

| kllass a răspuns:

Cu Basescu.Punct.CrystynaMondiala,laura,...copii nu au voie sa voteze.Mai trebuie sa cresteti.Chiar daca esti mondiala, internationala, galactica Tot nu poti vota.

Răspuns utilizator avertizat
| Sparkzz explică:

Da sigur scuzati confuzia tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Basescu nu il mai votez vreodata. La inceput a spus multe si a facut putine la final. Mi se pare ca mai mult a jucat in reclame, a cantat, a petrecut si cam atat mi se pare ca a facut. Parca candideaza si Geoana. Pe Geoana il votez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cele prezidentiale, caci de ele vorbim clar Basescu n-o sa mai primeasca votul meu. Problema e ca nici nu ai pe cine alege. Oscilez intre Geoana si Crin, dar avand simpatii pentru doctrina liberala si implicit a partidelor de dreapta ''liberalismul clasic este cam cea mai pura ideologie de dreapta'', probabil o sa optez pentru Crin si PNL.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este vorba despre Alegeri PREZIDENTIALE nu parlamentare (!) si se poate alege unul dintre candidatii urmatori http://www.alegeri-2009.ro/alegeri-prezidentiale/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este vorba despre Alegeri PREZIDENTIALE si nu parlamentare (!) si se poate alege unul dintre candidatii urmatori http://www.alegeri-2009.ro/alegeri-prezidentiale/

| laura_2327 a răspuns:

Cu roicine da cu basescu nici odata!winking

| david_6080 a răspuns:

Eu aleg crin antonescu. mi se pare ca asta nu este asa excroc ca si ceilati.scuze de mica vorba urata.