| XRoyaL a întrebat:

Ce credeti ca va fi de alegerile europarlamentare din anul acesta? Credeti ca vom scapa de PSD? Cum vedeti voi viitorul Romaniei?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

De PSD nu avem cum sa scăpăm la alegeri europarlamentare, ca tot ei vor guverna România indiferent de scor.

Eu zic că la alegerile astea contează foarte mult dacă Iohannis convoacă un referendum cu o întrebare pertinenta. Asta va mari considerabil prezenta la vot.

În orice caz, nu încape discuție, PSD va lua cele mai multe voturi

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Chiar crezi că o să mărească prezența referendumul ăla? mă gândesc că cine vine interesat de subiectul 'justiție' venea oricum să voteze împotriva PSD thinking

mai mult cred că referendumul o să aducă un mare scandal în opoziție, o să încerce să-l confiște unii altoralaughing