| remus a întrebat:

Ce credeti despre afirmatiile si comentariile lui becali la adresa presedintelui Basescu. Becali este cinstit?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grobian, penibil, nemernic. A scapat de inchisoare, doar trecand de cealalta parte a baricadei, injurandu-l pe Basescu si muscand mana care l-a ajutat. Un om de nimic!

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar cine se uita in gura lui Becali? Ca si @mathematic, butonez telecomanda cand il vad, ca-mi face greata.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Becali este un individ care nu stie ce este cu el, pacat ca este bun la suflet.

| Bacemi a răspuns:

Becali face afirmatii din dorinta de a nu fi uitat. Este luat in considerare prea mult. Cred cu tarie ca daca Becali nu ar mai fi bagat in seama s-ar schimba. Ca pui semn de egalitate intre Becali si cinste ar fi o blasfemie.

April
| April a răspuns:

Cine e Becali? Ce a facut el? La ce e bun? Macar pentru Steaua e bun de ceva? Am senzatia ca si oile si le neglijeaza pierzand timpul ca sa-l injure pe Basescu fara sa stie macar pentru ce!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Becali face afirmatii nefondate fara a sta prea mult pe ganduri.Becali cinstit...de unde atata cinste la el?

| User a răspuns:

Daca as sti ce declaratii a facut as putea raspunde. da asa.lasa un link daca potitongue

Vinde! Pleaca! Mori!

| m4them4tic a răspuns:

Becali deja e un personaj care pe mine ma irita cand apare la TV si ma face sa il scot din priza sau sa il arunc pe geam, asa ca habar nu am ce declaratii face JJ despre Base.
Becali cinstit? No way man...

Vinde! Pleaca! Mori! ia-l si pe Argaseala cu tine!