| DeadAlready a întrebat:

Cum comentati interviul presedintelui Basescu in conferinta de presa din aceasta seara?

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ca de obicei se invarte in jurul cozii si cauta vinovatii numai in ograda altuia. Ce pretentii poti sa ai de la un om care plange moartea mamei cand de fapt aceasta este in viata?

Stefan
| Stefan a răspuns:

Un comentariu lipsit de sens care da nastere la interpetari.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Vorbe - vorbe - promisiuni, minciuni, fapte? niciodata. Cum dracu sa fie mai priceput un membru de partid decat un electrician la a schimba o priza, decat un medic in ale spitalelor, decat un economist in economie, samd? In afara de a fura si a minti ce stiu politicienii astia? Din cauza politicienilor hapsani si a dorintelor nestavilite de inavutire nelimitata a lor, ne ducem la vale si platim TOT ce fura ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi este perpendicular, la fel cum le este multora dintre cunostintele rudele prietenele si prieteni prietenelor mele, punct.