| Regedesubmunte a întrebat:

Ce credeți, va construi Donald Trump zidul cu Mexicul sau se va răzgândi?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Face bine cu chestia asta, nu se va razgandi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Deja a semna ceva documente in directia asta... nu cred ca se va razgandi

| RainmakerX a răspuns:

El nu se razgandeste... acum depinde daca "il razgandesc" altii.

| InVPent a răspuns:

Să speram că nu se va răzgândi. O grămadă de oameni se străduiesc să obțină viză și mexicani intră când vor. Ar face un mare bine construind zidul.

| Bogdan201739 a răspuns:

A inceput sa il construieasca ce sa se mai razgandeasca. Si oricum are si el dreptate pentru ca mexicani intra in sua aiurea fara visa fara pasaport

| Bota_Valentin_1991 a răspuns:

Ar face un lucru bun