| JohnnyWalkerBravo a întrebat:

Cum credeti ca Presedintia lui Donald Trump va afecta Romania?

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil nu o sa ne bucuram niciodata de scoaterea vizelor in timpul mandatului sau

| Crackman a răspuns:

Pai da din simplu fapt ca americani si nato sunt aliati.Nato are refula daca un membru este atacat sau atatca restul trebuie sa vina.Noi suntem nato noi evoluamwinking.

| JohnnyWalkerBravo explică (pentru Crackman):

Dar in afara NATO mai ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ww3...

| Viitorulapropiat a răspuns:

Depinde. Din ce observ ne aflam in relatii bune cu americanii, avand in vedere ca fac parte din NATO.

| JohnnyWalkerBravo explică (pentru Viitorulapropiat):

Dar nu si altceva in afara NATO?

Răspuns utilizator avertizat
| JohnnyWalkerBravo explică:

Este adevarat ca noi nu suntem o Putere ca America, dar sa zici ca nu existam este... nu stiu ce sa zic... de prost gust! zici de parca nu sunt si alte Tari mai rau decat noi la Categoria asta.

Răspuns utilizator avertizat
| JohnnyWalkerBravo explică (pentru falokrat):

Dar eu am crezut ca tu zici ce ai zis insinuand ca doar noi suntem cei mai de vai de capul nostru. da e adevarat la un anumit punct, dar sunt si alte tari, unele vecine, in situatia noastra momentan.