| LanguageMaster a întrebat:

Ce este un interlop extrem de violent?

4 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Un jeg de om, un puscariabil

| ALGator a răspuns:

Interlop e adjectiv folosit in limbajul neglijent ca substantiv (individ din lumea interlopa).

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Este o lichea de om o lipitoare care profita de pe urma altora(care nu sunt in stare sa-l toarne la politie ) si este mult mai rau decat paduchele social. Este agresiv obliga fraierii sa-l intretina cerand luna de luna diferite sume sau se ocupa cu fel si fel de ilegalitati sau afaceri care-i aduc si mai multi bani iar acest mod de viata il face automat un interlop

Răspuns utilizator avertizat