| Demeister a întrebat:

Ce este un om foarte "intolerant"?
Adică cum arată şi cum se manifestă asemenea persoană.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Arunca un pic privirea pe la aria Religie si o sa vezi o gasca. "Doamne ajuta, sa ne iubim aproapele, da' sa moara ateii, homosexualii, sectantii, si toti aia care nu cred ca noi."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram micuta, mama m.a indopat cu covrigei de Buzau in exces.Auzise ea ca glutenul te face mai destept. Zvonuri adevarate de altfel, doar ca am dezvoltat o intoleranta la gluten, asadar sunt intoleranta.Arat ca un om, doar ca putin mai balonat, mai flatulent si mai cacacios.