| auraurel77 a întrebat:

Cum se manifesta iubirea fata de persoana pe care o iubesti

4 răspunsuri:
| Cypronge a răspuns:

Dragostea este un sentiment, iar fiecare reactioneaza la un sentiment diferit fata de alte persoane.

| forever4you a răspuns:

Prietenii mei imi spuneau ca se vedea din ochii mei dragostea pe care eu purtam si prin comportamentul meu, din vocea mea isi dadeau seama ca-l iubesc si el si-a dat tot la fel seama, nu faceam decat sa-i acord atentie si multa afectiunebig grin

| onutza98 a răspuns:

Nu stiu cum sa iti zic chestia asta se simte cum ar fi eu sunt fata si mi-a placut nebuneste de un tip cu 2 ani mai mare ca mine mi-a placut de el in momentul in care am facut unostinta si cand s-a uitat in ochii mei si strans mana pur si simplu inebuneam laughing deci se simte o privire face cat o mie de cuvinte pe bune succes

| deea17_7351 a răspuns:

Onutza98...asa este trebuie sa fie sclipirea aia la inceput sa simti cum iti bate inima cand il/o vezi pe parcurs vine iubirea orgoliul gelozia si obisnuintsa happy