prfml
| prfml a întrebat:

Ce impresie aveti de Radu Moraru care prezinta emisiunea Nasul?

Răspuns Câştigător
| alexxx_3182 a răspuns:

E un om care stie sa-si faca meseria ce nu suport la el e ca da impresia cal apreciaza pe gigi becali de cate ori il invita in emisiune

40 răspunsuri:
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Nu e nici mai bun nici mai rau decat altii: Victor Ciutacu, Mihai Gadea, etc.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nasul e jurnalist, si a trait ceva si pe afara, pe cand Badea a facut cibernetica si calculatoare, parca. si s-a lansat cu Teo, cu sansa de a-l fi simpatizat Mihai Tatulici, care l-a bagat in televiziune! E... ceva ani lumina intre ei!

cami
| cami a răspuns:

E foarte tare omu` rolling on the floor..da`-l intrece Mircea Badea.tongue

cami
| cami a răspuns:

E foarte tare omu` rolling on the floor. da`-l intrece Mircea Badea.tongue

cami
| cami a răspuns:

E foarte tare omu` rolling on the floor..da`-l intrece Mircea Badea.tongue

| Beatrice_6624 a răspuns:

Este un realizator farte bine cu emisiuni care ne aduc adevaul in fata, si fc tot posibilul de a rezolva problemele cu care ne comfruntam ex: marirea pretului la gaze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un penibil, sau ca sa folosesc o expresie consacrata - un stupid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are barba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super.Barbat bine, cu un IQ mult peste medie.Sustine orice discutie pe orice tema.Despre el, doar pareri la superlativ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna dar pacat ca nu avem si un numar de telefon pentru a intra in direct cu unii invitati azi am cautat de zor dar nu am gasit nimic desii vroiam sa intreb o anumita persoana unele lucruri pentru ca deschisese o rana adinca am doar 33 de a ani si nu mi se pare ca unii sa se bata pe miliarde sau zeci de milioana iar altul sa se mullumeasca cu 550 de lei pe luna pentru ca numai curentu iti vine vreun milion mai vine si gazul ca vine iarna!, nu mai vb de cei care au datorii in banci dar au salar minim si le vin citatiile acasa atunci mirativa si asteptati sa mearga tara inainte e o zicala (calului cata iarba i-ai dat atata merge daca ai dai prea putin se impotmoleste pe drum e cam asa o sa lucreze si oamenii daca nu se iau masuri as vrea nr de tel al emisiunii sau eventual un maill

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un moderator deosebit, cu tupeu si curaj in apararea afirmatiilor facute, deosebit de documentat, foarte inteligent, foarte vertical intr-un cuvant nr1 in televiziune, jurnalism si probabil in orce intreprinde.In Ardeal avem o vorba:JOS PALARIA si sa ne incanti multi multi ani de acum inainte.Respectele mele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fffffffff tare omul si destept si foarte verde in fata zice. bv lui. unu ca el poate ar fi potrivit pentru presidentie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prea tare! Stie sa loveasca comunistii la partea sensibila!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da clasa tuturor si cu asta cred ca am spus tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O marioneta care tine cu basescu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Excelenta! Jurnalist care-si respecta profesia. Este printre putinii care vrea adevarul despre Revolutie.
Ati observat un lucru? Se respecta pe sine si familia lui! Bravo lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e un mare Imbecil. Cu "I" mare. Rar vezi asa un Imbecil. Si pe deasupra mai e si pupinbasist. Nu inteleg de ce, dar probabil are el vreun motiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E portocaliu si setat pe opozitie. Despre putere numai de bine. E penibil.Propagandist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nasu' este un simplu mercenar al lui Boc, Basescu si alti pdl-isti. Primeste comenzi de la acestia si le executa. Saracu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nelu : Lapsihiatru cu el e grav tare omu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E pupincuristul lui Base. Bleah! La inceputul aparitiei in televiziune imi placea, acum mi se face sila cand il vad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moraru pupincurist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mare pupincurist basescian. E de o ipocrizie dusa la extrem.Are doar invitati ai puterii carora le da servite. E plin de jegul puteri. Dar dumnezeu nu bate cu parul, va veni timpul cand va da socoteala in fata oamenilor impreuna cu excrocul numarul unu al tarii, basescu. Un argat ratat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dml radu moraru sunteti un retardat o data ce ati sus ca cei de la stat au salarii bune decat cei la privat eu sunt in armata sgv si daca raman sgv la 45 ani sunt dat afara si nu mi da nimic ce fac? daca am 2 copiii si rate la un apartament?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca este un jurnalist foarte bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna emisiune de la vreun post de televiziune romanesc, alaturi de cele ale lui Razvan Oreste Teodorescu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ani de zile nu m-am uitat la televizor avand motive subiective si obiective bine intemeiate. De trei ani insa am descoperit emisiunea d-lui Radu Moraru si de atunci este singura pe care o urmaresc. M-a ajutat sa-mi recastig curajul, speranta si credinta ca poporul nostru nu este alcatuit numai de vanduti(ei stiu cui), ci si de oameni de valoare ca dumnealui. Tine-o tot asa "Nasule", ca eu intotdeauna cand merg la biserica te trec pe pomelnic impreuna cu familia mea si cei dragi mie, si ma rog lui Dumnezeu sa-ti dea sanatate si putere de munca pentru a merge pe Calea pe care ai apucat-o, pentru ca este cea care te va duce la mantuire. Doamne ajuta-ne!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca veste un mare admirator al presedintelui Basescu si orice greseala ar face acesta(presedintele), nasul gaseste expliucatii pentru el. C onsider ca nu este echidistant, sa priveasca in ambele directii cu obiectivitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pupincurist fraier care nu stie cum sa pupe-n fund pdl-ul, mie sila cand dau din greseala pe canalul b1