| DannyJackman48 a întrebat:

Ce parere aveti ca a castigat Donald Trump?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata este prematur sa-mi exprim vreo parere, s-ar putea sa fie bine, s-ar putea sa fie rau.
Ramane de vazut ce politici o sa aiba D.Trump, dupa ce intra in functie, mai ales pe plan extern si fata de noi.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine se spune că bancurile se nasc din realitate.

| sublime89 a răspuns:

Am parerea ca prea multi americani sunt la limita dintre prostie si nebunie. Ma refer la cei care au votat cu el.

| Alejay a răspuns:

O alegere foarte neinspirata dupa parerea mea.
Acel om nu are experienta politica sau in a administra o tara, a fost ales doar pentru simpatie.
Nepriceperea lui se va vedea foarte curand pentru ca planurile lui sunt mult prea radicale pentru a avea efecte pozitive.
Din ce am observat acest om va lovi in imigranti, care sunt o forta de munca foarte importanta pentru US si orice tara.
Vom vedea...