| Anomim2025 a întrebat:

Ce părere aveți de Donald Trump?

12 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Un om cu probleme la cap. Crede ca daca-i bogat orice i se permite. Eu sper ca americanii nu-s atat de prosti sa-l aleaga.

| ALEXVII a răspuns (pentru Salontanul):

Te rog informeaza-te, daca nu stii ce fel de persoane este te rog nu te lua de el.
Este mult mai inteligent decat tine, si daca inca nu ai realizat s-a folosit de strategia "bombardam, construim zid. etc" doar ca sa atraga atentie. Acum toata lumea stie de el si recent in ultima luna a vorbit foarte serios despre orice.

| Salontanul a răspuns (pentru ALEXVII):

Daca are asemenea sustinatori ca tine care scriu " ce fel de persoane este", mai bine lipsa! Tu mergi si invata limba romana si nu-mi da mie lectii ca sunt de-o seama cu bunicul tau.

| GdX a răspuns:

Daca urmaresti, el spune lucrurilor pe nume, recunoaste si ce prostii a facut. Problema lui este ca e prea vocal. Si cum toate televiziunile sunt conduse de altii, bineinteles ca il denigreaza. Uita-te ce raspunsuri ai primit pe aici, acesti oameni sunt spalati pe creier de TV. No offence.

| RAY a răspuns:

Nu am fumat impreuna ca sa imi dau parerea el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E iubi meu

| Juviia a răspuns:

E really crazy big grin

| ABCD122 a răspuns:

E nebun, nimic mai mult. happy

| BiancaT17 a răspuns:

Nu stiu cum a ajuns sa candideze la presedintia USA...Eu il vad ca pe un om pus mereu pe scandal.

| ALEXVII a răspuns:

Uita-te aici : https://www.youtube.com/watch?v=OCabT_O0YSM
O sa realizezi multe.
Astia de jos nici nu stiu ce spun. Sunt neinformati.

| davidc08 a răspuns:

Https://donaldtrumpromania.wordpress.com/ amuzant cum unii de la coada vacii isi permita sa arunce cu epitete la adresa celui mai puternic om al planetei, la ora actuala. evident, nu exista un raspuns simplu la intrebarea asta.

| FaimaSIprestigiu a răspuns:

Un nebun...