| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveți de circul din Parlement cu protagoniștii Simion și Șoșoaca?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Circ si paine, asta le trebuie unor cetateni si cei doi furnizeaza jumatate, respectiv circ, ca restul nu-i prea intereseaza.

| Simpatic a răspuns:

Sosoaca nu as vrea sa existe ca personaj politic, este o nenorocita cu un caracter pe masura, o bolnava mintal!
Imi creeaza repusie de cate ori o vad, si nu pentru ca e femeie ci pentru ca nu arata a femeie.
Buna sau rea ca politician, Elena Udrea avea o prezenta in primul rand, consider ca poltiicienii de clasa care apar in presa,la tv, au atributii si in UE ar trebui sa aiba pe langa inteligenta si un aspect placut, este doar opinia mea! Cand arati ca o balena si faci circ nu meriti sa fii om politic!
Despre simion am si pareri bune dar si rele, ma abtin totusi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt reprezentanții poporului. Reprezintă nația românească destul de bine... Scandal și manele.

| ReddY25 a răspuns:

Porcarie

Răspuns utilizator avertizat