| DorianaAriana a întrebat:

Ce parere aveti despre Diana Sosoaca?

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din ce-am vazut si citit pana acum am o parere proasta, n-a facut altceva decat scandaluri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O investitie mizerabilă a propagandei rusesti pentru atragerea voturilor din partea cea mai needucata de electorat.

Ps. Azi aflăm că Violetta e și fan Sosoaca. Era cumva de așteptat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum își arată unii adevărata față Violetta și Dragobeta. Doi useri care mi ai dat ignore pentru că le am atras atenția că răspundeaunmizerii sunt fani Sosoaca. Ce surpriza.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu am auzit lucruri foarte bune despre acea femeie.
A fost implicata in foarte multe scandaluri, asta nu o pune intr-o lumina prea buna.
Destul de proasta!

| gabicoo a răspuns:

Cea mai tareeeee! De la Palazu Mare!

| ReddY25 a răspuns:

Șocată

| mODIN a răspuns:

Ma uit in ochii ei si nu vad nici o urma de suflet sau de gand constient acolo. Tot ce fad e o gura mare si un set de organe care au doar scopul de a tine gura in viata ca sa poata continua sa urle. Am opinii politice de dreapta, in general, si sunt absolut scarbit cand vad ce specimene se presupune ca ne reprezinta in tara.

Mi se pare ca a luat de la Trump stilul ala de exprimare care te face sa suni ca un prostanac si cand ai dreptate, si de la Biden gandirea aia intarziata care te obliga sa astepti sa-ti zica cei din jur ce sa gandesti inainte sa poti elabora un gand propriu.

| ioana748 a răspuns:

No...pleasehappy

| Lupică27 a răspuns:

Initiativa e buna, problema e ca femeia asta e nebuna, nu prea are logica, mai ales la ce s-a intamplat in ultima vreme.
Repet, initiativa e buna, trebuie sa puna cineva piciorul in prag in tara asta administrata de hoti doar ca trebuie sa fie cineva intreg la cap.

| Dragobeta a răspuns:

Branza buna in burduf de caine.
Are minte dar felul cum procedeaza nu e cel mai bun.
Pe de alta parte, cunoaste bine cat de "educat" e romanul. Cam 99, 9% dintre romani. Le vorbeste pe limba lor. Le da ce vor sa asculte.
Procedeaza identic cu cei care au ca argument "propaganda ruseasca". Nici unul nici altul nu e mai breaz.
Personal nu o apreciez tocmai pentru limbaj si teatrul pe care il face.

| Simona2024 a răspuns:

Cred ca a cazut pe pamant din greseala.