| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce părere aveți despre Diana Sosoaca?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

O mahalagioaică care vrea să dezbine. Cineva care pare a avea interese ascunse, pro-ruse. Deși nu voiam să cred că e chiar așa, mi s-a confirmat de nenumărate ori. Ultima sa apariție pe un live al unui propagandist cunoscut rusofil a făcut lucrurile clare.
Asta nu înseamnă că am o părere bună despre cei care se dau „pro europeni". În general, sfera mediatică e un conflict de interese.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Are gabarit depasit

| Hammurabi a răspuns:

Unii presupun că ar fi fica nelegitimă a lui Vadim Tudor... laughing

| Lukasssz a răspuns:

O nebuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E blonda, cum imi place mie. smug

| BonciuTalent a răspuns:

Necesita tratament cu exorcizare.