| neanicu a întrebat:

Ce parere aveti de Legea cojocaru prezentata in ultimul timp de otv/dan diaconescu? ar avea sanse sa treaca, sa devina realitate?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Își adună multe voturi pentru a ajunge în parlament și dacă o ține în ritmul ăsta poate are sorți de izbândă.
Vom vedea.
Pa, pa.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E posibil, daca aduna semnaturi in continuare.

| EUSIATIT a răspuns:

Da as dori sa devina realitate desi eu nu am semnat desi mi as dori dar nu stiu pe nimeni de la mine sa pot participa si eu cu semnatura mea. Am intrat pe site pentru a vedea cum se procedeaza. dar trebuie sa se faca tabele si semnate nu prin email.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ma uit la otv
ce spune legea Cojocaru?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Speram si credem asta din tot sufletul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da