| Xonia a întrebat:

Dan diaconescu a fost eliberat
Ce parere aveti?

16 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asta inca nu inseamna nimic, doar ca va fi cercetat penal si judecat in stare de libertate, au fost altii si mai si care au fost eliberati din arestul preventiv.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Asta nu inseamna ca nu va fi judecat! Doar ca in libertate, pana la sentinta definitiva!

nony
| nony a răspuns:

Cá are o gramadá de relatii.

| cornel a răspuns:

Nu ma ajuta cu nimic.problema lui.

| Baiaaanca a răspuns:

Da, am vazut si eu acum cateva minute, cand schimbam canalele. Ce parere sa am? Niciuna. Nu mi-e ruda, nu mi-e prieten, nu am nici o treaba cu el happy. Deci, mi-era egal ce se intampla cu el.

| Leea1234 a răspuns:

Cu riscul de a primi "stupid" cu gramada, am sa-ti raspund sincer... mi-e indiferent!
eu una il consider 50% vinovat, cealata parte de vina o are acuzatorul!

| Ana-Maria94 a răspuns:

Pacat, iar trebuie sa-i vad moaca cand schimb canalul la TVlaughing

| AndutzaAndu a răspuns:

Nu mă interesează.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pai ar fi fost deja cazul sa se faca dreptate, nu crezi?! si sa vezi tu in timp ce o sa mai apara despre primarul lui peste! - mare lucru daca nu intra el la zbenga pentru declaratie mincinoasa si defaimare, plus calomnie!

| Hombre a răspuns:

Mi se falfaie.

| manubmxnsb a răspuns:

Este o intrebare buna.Azi, 25 iunie am vazut la stiri ca este eliberat. Dar eu cred ca pentru Diagonescu trebuie facuta sentinta finala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur pentru el, era si timpul, omu` era nevinovat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i fie de bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamamne jos cu canalul ala de tot nimicu'laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cei care au scris mai sus, " bine documentati " si stiutori a toate ...nu va mai dati cu parerea ca miine poate fi rindul vostru. Cum? Simplu! Pina si acel calculator la care va uitati acum poate fi sursa condamnarii voastre. Aveti programe licentiate pe el? garantat, NU! Deci sinteti infractori. Asa ca nu judecati voi... ( adolf )

| IonelG a răspuns:

Nu si v-a sta la parnaie muuuuuult timp. A santajat, deci merita pedeapsa pe deplin.Mafiotul naibii.