| ALEXICAmarketing a întrebat:

Ce parere aveti de PRU? Daniel Ghita a parasit barca.O sa intre in parlament? Vine si Ponta?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ponta nu va intra intr-un asemenea partid.

| ALEXICAmarketing explică (pentru Salontanul):

Nu se stie.Parca se lauda ca este mai mult liberal si de nevoie a intrat la PSD.

| Salontanul a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Asta nu-i partid liberal ci nationalist de extrema dreapta.

| ALEXICAmarketing explică (pentru Salontanul):

Spunea ca a vrut sa intre PNL la inceput dar nu l-au primit aia.Acum ca nu il mai vrea nici PSD poate se duce la PRU.

| Salontanul a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Duca-se la dracu'! Noi ne batem capul si ei se imbogatesc pe seama noastra. Nu-s mai buni unii ca altii.

| asperger3 a răspuns:

Noul PSD, ca in proverbul acela:Lupul isi schimba blana dar naravul ba.
Mai pe scurt noul PSD extrem de murdar.