| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de partidul USR? Merita o șansă? E un partid mai nou și mai curat iar proiectul Fara Penali în funcții publice mi se pare excelent.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa parerea mea toate partidele sunt cam la fel, cu unele mici diferente. Nu am incredere nici in USR, avand in vedere cum s-au comportat dupa europarlamentare.
Sigur ca initiativa respectiva a fost buna dar si altii s-au exprimat in acest sens, doar ca nu s-a ajuns sa fie aplicata.