| AndreeaCr a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul ca presedintele SUA a declarat razboi Coreei de Nord?

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Pe lângă că e o dezinformare crasă mi-a fost șters răspunsul. Nimeni nu a declarat niciun război nimănui însă încep acum să mă întreb dacă dezinformarea se promovează pe TPU. Au fost făcute amenințări din partea Coreei și e și normal să se întărească capacitatea militară. Faza e că proștii chiar vă cred.

| minrest a răspuns:

Constat cu intristare ca nu intelegi lucrurile astea. Nu a declarat nici un razboi. SUA nu declara razboi fara sa inceapa imediat ostilitatile, de obicei sunt deja incepute.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Se joaca de-a nenea Hitler. Tot nu pot sa imi dau seama cum a iesit presedinte. Cred ca Obama si-a pus mainile in cap.

| Cristina3334 a răspuns:

Misto omu'! Face ce vrea