| Cretinul112 a întrebat:

Ce părere aveți despre Florin Citu?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am mai multe păreri.
Dar părerile despre el nu mi le formez după scandalul din Mafiamedia.

| Frank51 a răspuns:

Cu siguranță nu este un om al mafiei toxic, dar nici nu este un sfânt. Dintre mafia PSD și câțu, aleg la orice oră câțu.

| gabicoo a răspuns:

Face parte din categoria asasinilor economici!
Deci: Cuie Mâtzu!

| RobertMoon a răspuns:

Pare un tip ok comparativ cu fostii gen Dancila sau Orban, dar nu prea are importanta daca e un tip ok sau nu pentru ca de cand e guvernul asta PNL-USR s-au scumpit facturile la greu si a crescut ogramada pretul la alimente, iar salariul e la fel.

| FreddieM a răspuns:

Un nou pion pe tabla de sah.
Face doua mutari inainte apoi isi pierde elanul cand intra in zona de atac.
Cheers

| Vântulalb a răspuns:

E ca o soparla. Foarte alunecis. Scapa din orice, chiar daca face multe impotriva romanilor. Nu vorbesc de "greselile din tinerete" ci de cum conduce acum.

| hacktek a răspuns:

Un diletant mincinos. Ne-a indatorat groaznic, si ne povesteste ca avem "crestere economica record". Facturile la energie s-au dublat.
P.S.:Cred ca de la fumat i se trage.