| ioana17bebe a întrebat:

Ce parere aveti despre gigi becali?

Răspuns Câştigător
| MisterKat a răspuns:

Un om cu calitati si defecte ca toti ceilanti, dar el reuseste sa isi etaleze mai mult defectele, de obicei. In rest eu cred ca este un om simplu si de treaba, bun.

13 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Penal...no comment

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Un om obisnuit cu o cultura indoielnica, cu bani si...gura mare...

| remus a răspuns:

Conationalul nostru, bun baiat... are multa minte dar nu-i toata buna.

| elena a răspuns:

Prost, da' prost rau.

| giovana a răspuns:

Bleaaah!

Janina
| Janina a răspuns:

Gigi, e si el un om care are niste banuti si vrea sa faca niste lucruri bune....il cam strica gura tongue

| dispe a răspuns:

Un suflet mare, un om sensibil, poate prea slobod la gura si care nu stie sa minta. Daca zice ceva aia gandeste si simte. Macar ii pasa si de alti oameni si nu se da in laturi sa ajute. Familia lui face mult bine fara ca nimeni sa stie.

| dulshe a răspuns:

Gigi Becali? E o persoana ca toate celelalte!

| kayura a răspuns:

O parerea proastahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un bou, dar un bou cu bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ciobanel cu 4 clase si 400 de milioane in cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Om bogat - om sarac

| ioana_4324 a răspuns:

Fara ascunzisuri sufletesti si cu frica de pedeapsa Divina.Se pare dornic de adevar (DACA NU SE CONTAMINEAZA)