| SpikE a întrebat:

Ce parere aveti despre Gigi Becali?

20 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mie mi se pare ca are gura prea mare si e prea ingamfat si sigur pe el...

| Elena1234456 a răspuns:

Plin de bani, dar nu ajuta pe nimeni care chiar are nevoie.Doar cand este presa de fata. Bunicul meu este preot si i-a oferit Gigi bani pentru biserica. Era un reporter acolo happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Un grandoman, gura bogata, prea putin pregatit pentru politica, mai ales pentru functia actuala...

cami
| cami a răspuns:

Mie-mi place Becali. Cu toata incultura lui, macar a avut suflet.
Cine i-a mai ajutat pe sinistrati? Nastase, scolitu' cumva?
"Eu sunt nevinovat. Matusa a avut toata averea " - pe tonul ala de bat infipt in cur.
Si totusi... nu-i chiar atat de incult cum pare. Parlamentar european... eh smug e ceva.
Deci, nu mi-e antipatic.

| JackieSue a răspuns:

Un neinspirat de viata ...care zice ca el este un Dumnezeu pe pamant.

| pepe a răspuns:

Ca orice om are şi el defecte şi calităţi. Ce nu-mi place la el este grandomania.

| ing. a răspuns:

Buna.happy.Pai...nu am avut niciodata o parere prea buna despre el, da` chiar mi-a fost mila in perioada cand l`au arestat.Nu`mi place ca isi da importanta si vorbeste numai tampenii.
Da` whatever.nimeni nu`i perfect.are si el defectele lui ca orice om, da ma amuzahappy. Era un afis in Ploiesti "Vadim si Becali va scapa de canalii". Destul de amuzant.big grin

| Elena97M a răspuns:

Un enervant. ANTI

| dulcika a răspuns:

Mie mi se pare om bunhappy

| Nimeni a răspuns:

Toti de-aici il critica...insa eu nu vad a fi un om atat de rau...atat de incult precum ziceti voi...
Si pana la toata urma, scuzati-ma, dar cred ca a facut mai mult bine...Parerea mea!

| aragon18 a răspuns:

Hîhîhîîhîhîhh. Pac paaac! Cel mai varza om.

| Simona_8441 a răspuns:

Un idiot! Parerea mea

| DeeDee_1261 a răspuns:

. Un om fara minte si inganfat!tongue

Răspuns utilizator avertizat
| deluxe a răspuns:

Neinteresant, dar cum o fi ajuns la Parlamentul European......vai!

| nmn a răspuns:

Taranu e pe camp, taranu e la fotbal straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare om, mare caracter rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E plin de bani, e in Parlamentul Europei, da bani bolnavilor, a facut biserici, a construit case pentru sinistrati, l-a tras politica in piept... da e gura sparta si mitocan. Zic bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un incult, fara scoala, fara prea multa educatie, fara maniere...
Dar in adancul sufletului, nu cred sa fie un om rau, doar ca-i place sa se laude prea mult happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...crazylove... nu te lasa inselata de aparente, este bun de suprafata. Daca a donat bani bolnavilor, nu a facut-o gratuit, a facut-o la tv, intelegi? Pentru reclama. Altfel ar fi preferat anonimatul. Casele alea pentru sinistrati nu le-a dat chiar degeaba, a sperat sa cistige niste voturi, dar PSD-ul a fost mai abil si i-a furat placinta de sub nas. Deci nu te lasa pacalita de aparente, priveste imaginea de ansamblu, nu doar ce-ti arata persoana respectiva.