| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre interzisul fumatului in cluburi, puburi etc?

17 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O idee excelenta, sa speram ca va fi votata legea si mai ales implementata.

Acum 2 luni am fost intr un club/pub sau ce mai era el din Londra. Am iesit de acolo nemirosind a fum si carbune, nu imi miroseau hainele, parul, nu inhalam fum, nu ma inecam. Fumatorii ieseau 2-3 minute afara cand vroiau sa fumeze si toata lumea era multumita

| J0B0MAT a răspuns:

Ar fi mult mai sanatos.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O idee buna. Eu nefumator fiind mereu sunt obligat sa inghit fum de tigara pentru ca oriunde mergi dai peste fumatori.

Răspuns utilizator avertizat
| MaeRii a răspuns:

Sunt de acord cu interzicerea fumatului in cubluri sau baruri insa sunt sigura ca fumatorii nu sunt de acord.Era bine daca se putea face in incita unui club un loc anume, special pentru fumat ce nu e periculos.