| 1Q a întrebat:

In ce cluburi /puburi sau ce localuri din Bucuresti se agata fete usor?

Răspuns Câştigător
| LexiEla a răspuns:

Daca tu cauti fete usoare, poti gasi in orice local. Sunt peste tot. Important e sa stii ce sa le spui. Ca sa.ti raspund totusi, cauta localul cel mai cunoscut. Daca e cunoscut, acolo vor fi si ele pentru ca se asteapta sa gaseasca pe cineva.

5 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Bamboo, pacat ca a ars laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai usor, le agati pe centura orasului!

| anamariarot a răspuns:

LexiEla ți-a dat cel mai bun răspuns, din punctul meu de vedere, însă am și eu o rugăminte la tine: peste ceva timp să nu fii unul dintre cei care spune că toate fetele/femeile sunt c*rve și că nu-ți găsești una cu toate doagele.

| CdeMetal a răspuns:

Pe centură.

| simplegirl2 a răspuns:

In baie publica laughing