| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce parere aveti despre intrarea lui Amalia Bellantoni in politica?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Este perfecta pentru votantii imbecili ai sos, minte putine, violenta, incultura..., toate adunate la un loc pentru un vot.

| AdrianaBacescu explică (pentru suntserios):

Aseara a fost ceatra dintre Amalia Bellantoni si sotul lui Sosoaca la Romania TV despre violenta dintre Silvestru si Diana.

| suntserios a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Sfat. Nu te mai uita la mizeria aia de televiziune. Romania TV e tot ce e mai rău în presa românească.

| johnnny123 a răspuns:

Că ți-ar face foarte bine dacă nu te-ai mai uita atât de mult la România TV