| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Klaus Iohannis? Credeti ca ar fi un presedinte bun?
Ce ziceti, are vreo sansa in fata lui Ponta?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Comparativ cu Ponta, clar, Klaus Iohannis e mai bun.

Şirul raţionamentelor care m-au adus la această concluzie:
http://www.tpu.ro/......ina-2.html

| OnuOnulică a răspuns:

E un hot la fel ca toti... uite ce am gasit pe net www.youtube.com/watch?v=rG76A0k8OQQ&feature=share

L-a bufnit rasul cand a fost intrebat daca bani aceia i-a facut din munca...

Eu votez cu Teodor Meleșcanu!

| suffarstar a răspuns:

Decat Ponta, clar, e mai bun. In primul rand e neamt. Neamtul are gandirea lui. Ponta e un marioneta comunistilor de care inca nu am scapat. Klaus mi se pare mai onest, se vede din ceea ce a facut cu Sibiul, unul dintre cele mai frumoase orase din Romania.

https://www.youtube.com/watch?v=tW9711nOz5o

| Țoglă a răspuns:

Klaus Iohannis.Pentru că este foarte capabil și echilibrat. A reușit să facă din sătucul ăla de Sibiu atacat de urși în capitală culturală europeană. Dacă vrei să vezi candidatul ideal, uită-te ce afăcut în trecut, nu ce zice în prezent.

| Green66 a răspuns:

"Ie toți niște hoți domne"silly

| 1cristian1990 a răspuns:

Prostimea e mare in tara aceasta frate, omul voteaza dar nu stie cu cine voteaza! Ponta e doar un pion controlat de altii mai mai din spate, nimic mai mult! De ce le este permis analfabetilor sa voteze? Pentru ca in felul acesta ii poti manipula mult mai usor si iasa presedinte cel carare campania mai mare! Pune un poster intr-un sat, le da un mic si o bere si voteaza! Despre ce sanse vorbesti?

Răspuns utilizator avertizat
| Roby_Miklos_1999 a răspuns:

Ai de capu' meu....acum Iohannis e presedinte.
Bai ala e un traficant de minori...un hot!
Are 6 case numai din bani furati si parintii lui traiesc intr-un palat!
Ne-am dat dracu'!