| Allesya1097 a întrebat:

Ce parere aveti despre Klaus Iohannis?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O altă mentalitate!
Pa, pa.

| Hombre a răspuns:

Unu' care tace si le face, deja are 7 case.

| mgtow a răspuns:

Mi-e indiferent, multi mint.

| anad a răspuns:

„Decât să fiu mârlan, mai bine pierd"
"Prefer să nu răspund, singurul răspuns pe care aş putea să-l dau v-ar putea induce o notă de aroganţă şi prefer să nu-l dau."

NOname
| NOname a răspuns:

Klaus Iohannis este primul preşedinte care mi-a câştigat simpatia şi respectul (ceea ce nu e deloc uşor).

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Neamț

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Si? am tot vazut comentariul asta tampit peste tot si nu inteleg ce vreti sa ziceti cu asta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nemtii fac treabă bună, nu ca românii, asta vreau să zic, dacă intelegi.

| neutrino a răspuns:

Baiat bun, dar sa speram ca nu face si cu noi meditatii la fel de scumpe.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Spunea cineva ca spre deosebire de Ponta Iohannis e mai serios. Da, corect. insa seriozitatea nu e dovada certa a faptului ca nu e corupt sau aliat si sustnator al unor mizerabili.

Nu am incredere in el deloc pentru ca a dus PNL-ul in PPE pentru a se alia cu fostii oameni ai lui Basescu - PDL-ul.

Poate ca va fi totusi omul care sa mai dea peste nas bisericii ortodoxe care prea s-a catarat pe statul laic si-l stoarce de bani comportandu-se uneori ca si cum ei ne-ar conduce.

Vom vedea. Poate doar s-a folosit de PDL sa ajunga presedinte. Dar ma cam indoiesc.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un om foarte de treaba, cinstit, inteligent si simpatic.
Ma bucur foarte mult ca a ajuns presedinte.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Un om destul de simpatic, serios, treaba
Ma bucur pentru el ca este presedinte ales al Romaniei.

| AmiRa33Rebeca a răspuns:

Una foarte buna! Am incredere ca va fi un presedinte admirabil happy

| Spenser a răspuns:

Spre deosebire de Victor Ponta Klaus Iohannis este mult mai serios.